RPG

W gry fabularne zagrywam się od wakacji 2013, ale zainteresowany nimi byłem już od dzieciaka, gdy po raz pierwszy zobaczyłem w jakimś amerykańskim filmie grupkę grubych, pryszczatych nastolatków rzucających kostkami, gadającymi coś o fireballach i mistrzach gry oraz ustawiających figurki przedstawiające ich postaci na makietach terenu. Jako, że hobby bardzo mnie wciągnęło nie mogłem pozwolić sobie na to by jedynie grać od czasu do czasu. Takim oto sposobem powstało kilka rzeczy z którymi osoby chętne ze mną zagrać powinny się zapoznać. 


Oto wszystko co wyszło spod mojej ręki a związane jest z RPG. Oczywiście w dużej mierze są to moje przemyślenia i opinie za które "fandom erpegowy" kocha mnie i wielbi! Słyszałem nawet o jakimś fan clubie, który powstał by dyskutować na temat mej olśniewającej brody, zmysłowym tyłku i inteligencji na miarę Einsteina ;) 


Najważniejsza rzecz. Dekalog. Jak zwał tak zwał. Grając u mnie masz przestrzegać tych zasad inaczej się pożegnamy. Też chcę nieco przyjemności z prowadzania, więc nie rób takich wielkich oczu pod tytułem: "JAK TO MG CZEGOŚ WYMAGA!!!!!!!111111oneoenoeneoenoene" a jeżeli już zrobiłeś takie oczy to nawet się nie zapisuj. Jest inna grupa i inny MG u którego "KARZDY JEST MILE WIDZIANY!"

Manifestacja mojego "zuego i okropnego" charakteru. Jak to tak!? Śmiem szufladkować i kategoryzować ludzi? Ano śmiem. 

Lista śmierci moich postaci i postaci moich graczy (głównie ich).

 Ilość sesji jakie rozegrałem czy to jako MG czy jako gracz.

Coś z czym warto się zapoznać jeżeli choć trochę interesuje Cię zawiły sposób rozdawania PD lub gdy liczysz na bonusy w postaci wyposażenia.

Miejsce gdzie wrzucam nagrania z sesji, przeglądy systemów i tak dalej.

Posty czyli:
Serio muszę tłumaczyć? Dobra. Po prostu to co wypisuję na blogu o RPG i wszystkim co z RPG związane.

Moje pomysły czyli:
Wszyscy NPC, scenariusze, ekwipunek itp do różnych systemów. 

Systemy jakie posiadam czyli:
Lista erpegów kupionych przeze mnie.

Systemy w jakie grałem czyli:
Lista erpegów w jakie zagrałem jako gracz lub poprowadziłem jako MG.

Systemy do kupienia czyli:
Lista systemów, które chcę nabyć w przyszłości. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz